Valve stem seal Volvo B19/20/21/23/200/230 1306630
Welke lengte heeft u nodig?
meter
centimeter
/
U heeft
0
stuks nodig voor
0
euro incl. BTW
Automatisch invullen
Brand
2,25
Excl. VAT
Add to shopping cart
Processing...
Add to wish list
min. Quantity
Discount
Excl. VAT
Incl. VAT
1x
1,86
8x
22%
1,45
Add to favorites
Large stock
Expert advice
Daily worldwide shipping
Volvo original & quality aftermarket parts
Product description and specifications
Documents
Related products
Barcode
Product description
B19/20/21/23/200/230
Specifications
Brand
VANTAGE
Product code
OE reference
Related products
Gasket, Cylinder head Volvo B30A/E 461056
B30A B30E B30F
Product code: 461056
Gasket, Cylinder head Volvo 240 740 940 B23 230 234 ex.B230K 1378646
B23 B230 B234
excluding B230K
Product code: 1378646
Gasket, Cylinder head Volvo 240 740 940 B19/21/200 1378645
B19 B21 B200
Gasket, Cylinder head 1,2mm Volvo B20A 73- B20B B20E/F 462623
The expected deliverytime is 1 to 2 weeks
B20A 1973-
B20B B20E B20F
Gasket, Cylinder head 2,0mm Volvo B20A 460552
B20A
Gasket, Cylinder head oversize: Big Bore Volvo B20 opgeboord naar B21 552836
544 210 Amazon P1800 140
B20
Ø 93,7 mm